قوانین و مقررات خدمات CDR

۱- موضوع سفارش

۱٫۱- آموزش، راهنمایی، مشاوره، پکیجینگ و تنظیم یک CDR کامل شامل معادلسازی با توجه به بانک اطلاعاتی Engineers Australia و Country Education Profile، اپیزود ها، Summary Statement، رزومه حرفه ای، CPD، نامه های کاری، چک انطباق کلیه مدارک و چک کیفیت.

توجه: CDR مدرکی است که در صورت تأیید آن توسط Engineers Australia، می تواند مجوزی برای کار حرفه ای مهندس در استرالیا شود و یا امتیازی برای مهاجرت وی به استرالیا محسوب شود. گروه United Engineers شامل مهندسان متبحر و مسلط به زبان انگلیسی است که صرفاً در زمینه تهیه CDR مشاوره می دهند. این گروه هیچ خدمات و یا تضمینی در ارتباط با کاریابی و یا مهاجرت مهندسین به استرالیا ندارد.

۲- زمان تحویل سفارش

۲٫۱- زمان تحویل کار دو ماه کامل است.

تبصره: تعطیلات متوالی و روزهای بین التعطیلین جزو این مدت محسوب نمی گردد و به زمان تحویل کار افزوده می شوند.

مثال ۱: در عید نوروز که از ۲۹ اسفند الی ۱۳ فروردین تعطیل می باشد، مدت ۱۴ روز به دو ماه اضافه و زمان تحویل کار دو ماه و چهارده روز می شود.

مثال ۲: به دلیل تعطیل بودن ۱۹ ام و ۲۱ ام رمضان و محسوب شدن روز بین این دو روز به عنوان بین التعطیلین مدت ۳ روز به زمان تحویل اضافه و زمان تحویل دو ماه و سه روز می شود.

۳- هزینه پرداخت سفارش

۳٫۱- تمامی هزینه های جانبی شامل مالیات، کارمزد درگاه پرداخت، کارمزد انتقال وجه و … و همچنین کلیه خدمات ویژه نظیر ارزیابی شرایط و مدارک شما، مشاوره، بررسی سوابق کاری، چک کردن مدرک شما با بانک اطلاعات Engineers Australia و … بر عهده ما می باشد و شما صرفاً مبلغ پیش پرداخت و پرداخت نهایی (جمعاً معادل چهار و نیم میلیون تومان) را خواهید پرداخت.

۴- تحویل سفارش

۴٫۱- به عنوان نمونه، یکی از اپیزود ها به همراه نامه های کاری در حین انجام کار تحویل داده خواهد شد. کلیه الباقی پکیج پس از دریافت پرداخت نهایی تحویل داده خواهد شد.

۵- فسخ سفارش

۵٫۱- چنانچه مشتری تا حداکثر ۷۲ ساعت کاری پس از پرداخت پیش پرداخت اقدام به انصراف از سفارش نماید، وجه پرداختی پس از کسر ۱۰ درصد کارمزد عودت خواهد شد.

۵٫۲- چنانچه مشتری پس از گذشت ۷۲ ساعت کاری از پرداخت پیش پرداخت اقدام به انصراف از سفارش نماید، قرارداد فسخ و هیچ گونه وجهی مابین مشتری و گروه United Engineers رد و بدل نخواهد شد.

۵٫۳- درخواست فسخ باید از طریق راه های ارتباطی ثبت شده در حین پرداخت و به صورت کتبی (توسط ایمیل) صورت پذیرد و با دریافت تأییدیه فسخ توسط مشتری تکمیل می گردد.

۵٫۴- زمانی که درخواست کتبی فسخ قرارداد از مشتری دریافت شود، کلیه تعهدات از طرفین (مشتری و گروه United Engineers) ساقط می گردد.

۶- سایر شرایط

۶٫۱- گروه United Engineers پنجشنبه ها و روز های تعطیل، تعطیل است.

۶٫۲- این گروه متعهد است که اطلاعات شخصی مشتریان (شامل نام، مدارک، رزومه و …) را تحت هیچ شرایطی در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد.

۶٫۳- مشتریان عزیز باید در پاسخگویی و همکاری با هماهنگ کننده کوشا باشند و اطلاعات و مدارک خواسته شده در طول پروسه را در اسرع وقت تحویل نمایند. در صورت تأخیر غیر قابل قبول، تأخیر در تحویل سفارش محتمل خواهد بود.

۶٫۴- در صورت بروز شرایط فورس ماژور و غیر مترقبه گروه United Engineers تعهدی در ارتباط با تحویل به موقع سفارش نخواهد داشت.