درباره ما (گروه مهندسی United Engineers Firm)

کشور استرالیا مدارک اکثر دانشگاه ها و مراکز آموزشی معتبر دنیا را فقط با یک درخواست ساده در کوتاهترین زمان معادلسازی می کند. متأسفانه در راستای جانبداری و به ناحق دانشگاه های ایران در لیستی قرار گرفته اند که Engineers Australia (سازمانی معادل نظام مهندسی ما) قبل از معادلسازی مدرک دانشگاهی، از فارغ التحصیلان ایرانی مدرکی با عنوان CDR و یا Competency Demonstration Report طلب می کند. در بازار کار رقابتی استرالیا (و یا در صف طولانی مهاجرت) ثانیه ها ارزشمند است. این در حالی است که تهیه و ارسال CDR ماه ها به این پروسه فرسایشی اضافه و عملاً مهندسان ایرانی competitive advantage خود را در کارزار کاریابی و یا مهاجرت از دست می دهند. این تصمیم ظالمانه Engineers Australia عملاً مهندسان را به درجه یک و درجه دو تقسیم می کند. مهندسان درجه یک افرادی اند که به راحتی و فقط با یک درخواست جذب بازار کار شده و مهندسان درجه دو مظلومانی اند که باید پشت صف های طولانی ارزیابی به انتظار بنشینند.

گروه United Engineers در این راستا تصمیم به پرنمودن این خلاء نموده است. این گروه با آشنایی با کلیه مراحل ارزیابی و با در اختیار داشتن چک لیست انتظارات ارزیابان، پروسه طولانی و فرسایشی تهیه CDR که گاهاً تا یکسال نیز طول کشیده را با دادن مشاوره و نشان دادن نقشه راه به مهندسان عزیز به دو ماه کاهش داده است. مهندسان عزیز با کار در استرالیا میانگین ۶ هزار و ۵۰۰ دلار درامد دارند. بنابراین کاملاً روشن است که هزینه خدمات ارائه شده توسط United Engineers در کنار زمان زیادی که این گروه برای مهندسان عزیز صرفه جویی می کند مناسب است.

مدیریت و هماهنگی گروه United Engineers بر عهده مهندس آرشا کچوئیان می باشد. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت پروژه از دانشگاه University of Technology, Sydney کارشناسی ارشد عمران-ژئوتکنیک از دانشگاه University of Technology, Sydney و کارشناسی عمران-عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) می باشند. با توجه به آشناییت کامل با کلیه ساز و کار های معادلسازی مدارک مهندسی در استرالیا، ایشان مسئولیت هماهنگی و کنترل کیفی این گروه را عهده دارند.