دانلود منابع CDR جهت ارزیابی مدرک در Engineers Australia

CDR

شما در این بخش می توانید کتابچه های راهنما و دستورالعمل های رسمی Engineers Australia جهت تهیه، تنظیم و ارسال مدارک CDR در ارزیابی مدرک مهندسین را دانلود فرمائید. سعی ما همواره در به روز نگاه داشتن این منابع است. ولی مهندسین محترم لطفاً به این نکته توجه داشته باشند که در مواقعی ممکن است این منابع به روز نباشند. همچنین لطفاً توجه داشته باشید که این ارزیابی بیشتر مربوط به مهاجرت استرالیاست. اگر شما صرفاً قصد عضویت در Engineers Australia را به عنوان یک مهندس داشته باشید، ارزیابی مدرک شما شامل مراحل جداگانه ای است.


دانلود راهنمای روش ساخت اکانت و لاج اپلیکیشن به صورت آنلاین در (Engineers Australia Online Portal (myPortal

توضیح: این کتابچه به صورت مصور و گام به گام تمامی مراحل ارسال درخواست از ابتدا تا انتها را به تفصیل شرح می دهد.


دانلود کتابچه راهنمای ارزیابی مدرک مهندسی توسط Engineers Australia

توضیح: این دفترچه روش نوشتن و تهیه CDR و همچنین تهیه مدارک ضمیمه آن را شرح می دهد. مهمترین قسمت های این دفترچه صفحه ۳۲ و ۳۳ آن است. در صفحه ۳۲ منظور کامل را از عبارت Professional Engineer گفته و در صفحه ۳۳ مواردی که باید در CDR توسط مهندس ثابت شوند را شرح داده است. CDR مهندسین عزیز باید تمامی این موارد را شامل شده باشد. در صفحه ۶ این دفترچه شرایط نمره زبان را شرح داده که مهندسین باید در IELTS (آکادمیک یا جنرال) در هر مهارت نمره ۶ را داشته باشند و یا در تافل (iBT) نمرات را حداقل به طریق ذیل آورده باشند:
لیسنینگ: ۱۲ ریدینگ:۱۳ رایتینگ:۲۱ اسپیکینگ: ۱۸


دانلود جدول سامری استیتمنت Professional Engineer

توضیح: این فایل summary statement که توسط خود Engineers Australia ارائه شده است، باید در کنار اپیزود های سی دی آر پر شود.


دانلود فرم اپلیکیشن برای assessment

توضیح: این فرم منقضی شده است. اهمیت این فرم صفحه آخر آن می باشد که شامل چک لیست کلیه مدارکی است که برای assessment باید تهیه و ارسال گردند.